egzamin z kultury multimedialnej KSZ – oceny

Oto oceny z części wykładowej egzaminu (przypominam, że ostateczna ocena jest średnią z kolokwium i egzaminu). Jeśli mają Państwo wpisy z ćwiczeń, możemy się spotkać np. w sobotę o 10:00 (proszę jednak o uprzedni kontakt i potwierdzenie, kto chce zaliczenie już teraz, a kto może dostać je we wrześniu; mogą też Państwo porozumieć się między sobą i np. jedna osoba może przyjść ze wszystkimi indeksami – o ile mają Państwo wpisy z ćwiczeń):

Barbara Prudlik 5
Anna Kupiec 4,5
Tomasz Zgliński 4,5
Renata Lutyńska 4
Natalia Janota 3
Beata Pąchalska 3
Iwona Matelska 3

Panie Magdalena Skorupa i Małgorzata Dobrowolska, jeśli chcą dostać ocenę pozytywną, muszą się do mnie zgłosić mailowo i dokonać komputerowej transkrypcji własnych egzaminów, gdyż prace są totalnie nieczytelne. Proszę o kontakt, prześlę Paniom skany i po uzyskaniu transkrypcji, wystawię oceny.

Poniższe osoby otrzymały ocenę negatywną i muszą się stawić we wrześniu na poprawkę (egzamin ustny, termin 22 września o godz. 11:00, pok. 501 lub 207a – gdyby zaszła jakaś zmiana, będę Państwa informować mailowo). Proszę przygotować się zarówno z tematów wykładów, jak i z lektur, które obowiązywały na egzaminie pisemnym. Zapraszam na wrzesień następujące osoby:

Urszula Ciempa
Małgorzata Konopka
Damian Fiołek
Karolina Jurkiewicz
Wanda Kulawik

Przypominam, że aby otrzymać ocenę z egzaminu do indeksu i USOS-a, trzeba mieć zaliczone obie części – ćwiczenia i wykłady.

Reklamy
Możliwość komentowania jest wyłączona.